Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekCARROT'S LIB

 

Satirický komediální pořad z let 1982 – 1983, ve kterém jako hlavní postava účinkoval komik Jasper Carrott a s ním mnoho dalších – mimo jiné samozřejmě i Chris Barrie. Bral si na mušku především politickou situaci a čtenáře bulvárního deníku Sun. Na rozdíl od jiných podobných show byl Carrott's Lib vysílán živě, jen někdy s krátkými předtočenými úseky. Jako jedni z mnohých byli spoluautory i Doug Naylor a Rob Grant.

 

 

PRINCE AMONG MEN – Princ mezi muži

pam1.jpgTenhle seriál běžel na BBC v letech 1997 až 1998. Byly natočeny dvě série – celkem 12 dílů, nakonec byl kvůli nepříznivým ohlasům a nízké sledovanosti zrušen.

Gary Princ je bývalá populární fotbalová hvězda, která po odchodu z anglické reprezentace pracuje jako finanční a investiční poradce. Má ego velikosti fotbalového hřiště, půvabnou německou manželku Lisel, která pracuje jako tlumočnice, a potíže při udržení obchodů i přízně veřejnosti kvůli nesnesitelnému vystupování.

 

LARA CROFT - TOMB RIDER a LARA CROFT - TOMB RIDER: KOLÉBKA ŽIVOTA

ObrazekAkční spektákly s Angelinou Jolie v hlavní roli, kterým za předlohu sloužila populární videohra. Lara je vytrénovaná hledačka pokladů, která hledá cosi, co má zajistit nadvládu nad časem, vesmírem, prostorem a dalšími přidruženými organizacemi. Prakticky nic víc o filmu není potřeba vědět. Chris hraje jejího sluhu, britského butlera (opravdu trefný výběr:). Vydrží sledovat jen fanoušci Lary Croft, Angeliny Jolie nebo ale opravdu skalní fandové Chrise Barrieho (uznávám, to je dohromady asi spousta lidí).

 

BACK IN BUSINESS – Obchod století

Velká Británie vyvinula vesmírné průzkumné vozítko Explorer, jehož pomocí se chce stát další mocností dobývající vesmír. Parta podvodníků má ale v plánu vydělat a prodat kopii třeba Rusům a Číňanům. Chris Barrie má dost velkou roli – údajně jediný důvod proč se na film podívat. Takže pokud vám touha vidět Chrise kdekoli způsobuje epileptické záchvaty, zástavy srdce nebo neudržitelné tiky v obličeji, sežeňte si ten film. Jinak nemusíte.

WHEN EVIL CALLS

Původně to měl být hororový seriál, jako první vytvořený čistě pro mobilní telefony, později vyšel i na DVD. Podle traileru zpracovává téma „když se splněné přání obrátí proti vám“. Děj se odehrává na střední škole, Chris Barrie hraje ředitele. Spousta někdy dost nechutných efektů a spořeji oděných slečen (teď to nemá být reklama:). Myslím, že autoři mají pravdu – bude to asi děsivé.

 

ObrazekTHE OPTICIAN – Optik

Velmi pěkný přibližně patnáctimi-nutový snímek.

Plachý optik John je beznadějně zamilovaný do své kolegyně Barbary. Jenže zkoprní kdykoli s ní má promluvit, někam ji pozvat, prostě v její přítomnosti zpanikaří.

Přitom Barbara je do Johna zamilovaná úplně stejně. To je zřejmé úplně každému... kromě Johna. Barbara si jeho neustálou paniku vysvětluje jako nezájem, a tak je nervózní a všechno jí padá z rukou. A tahle absurdní situace trvá už léta.

Až do chvíle, než John objeví kouzelné brýle, se kterými se dá vidět deset vteřin do budoucnosti. Ty mu zaručeně musí pomoci získat Barbařino srdce... Nebo ne?

S malou pomocí kouzelných brýlí jde John s Barbarou na rande do kina. Jenže čím víc brýle používá k nahlížení do budoucnosti, tím víc je zmatený, až nakonec pokazí co může. Zvítězí nakonec láska? (Můžete hádat nebo se rovnou podívat:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář