Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://www.cervenytrpaslik.cz.

České stránky o sitcomu Červený trpaslík (kupodivu). Obsahují všechno možné i nemožné, stejně jako seriál. Epizody, fotky, nadávky, postřehy ze zákulisí nebo scénáře česky i v originále… Osobně doporučuji sekci NSFAQ (Not So Frequented Asked Questions) - tam je víc hlodů než na králičí velkofarmě.

 

http://www.chrisbarrie.co.uk.

Oficiální webovka Chrise Barrieho, tím pádem anglicky. Jestli máte touhu dostat se co nejblíž ke zdroji, jen račte:) Chris ovšem není moc na psaní, takže nepřeberná kvanta informací zase nečekejte. Ale je tam na něj mail:)

 

http://www.clay.co.uk/barrie 

Britská neoficiální webovka o Chrisovi. Podrobnosti, podrobnosti, podrobnosti… Pokud lovíte info, vřele doporučuji – ovšem samozřejmě anglicky.

 

 

http://www.officialchrisbarriefanclub.com/

POZOR POZOR POZOR! Webové stránky nově založeného oficiálního britského fanclubu! 

 

 

http://www.reddwarf.co.uk

No neuhodnete, co je tohle:) TADY jsou ta nepřeberná kvanta informací. Pokud jste fanoušek Červeného trpaslíka (vážně jste? No nepovídejte…), umíte anglicky a máte před sebou týden až čtrnáct dní volna, ve kterých totálně netušíte, co budete dělat, pak jen račte vstoupit.

 

 

http://cbarriepictures.livejournal.com/

Diskuzní fórum, kam fanoušci vkládají všechny možné i nemožné Chrisovy fotky. Stačí kliknout na link. Varuju vás. Nechoďte tam. Je to návykové - ta stránka je zlatá žíla. Pokud jste jako já náruživý lovec Chrisových fotek, ztvrdnete tam neuvěřitelně, neskonale, příšerně dlouho. (Jsou maníci, co tam zkejsnou kolik let.) Případně si někoho zajednejte, kdo vás po několika hodinách odnese od počítače.

 

 

http://www.theopticianshortfilm.com

Oficiální webová stránka krátkého filmu The Optician, kde Chris hraje nesmělého optika Johna, který je beznadějně zamilovaný do své asistentky Barbary. Jak já bych to chtěla vidět:)

 

http://www.laraandhillary.net.

Koukněte, ode mě to nemáte. Já jsem na tuhle webovou přišla úplnou náhodou a samozřejmě naprostým omylem. Důkaz toho, jak totálně může jeden/jedna do Chrise zblbnouti. Neboli fan fiction na téma utajené lásky mezi Larou Croft a jejím sluhou Hilarym.  Je vůbec možné, že jsem tohle řekla?

 

http://uktv.co.uk/dave/series/tvseries/1427

Informace o nových dílech Červeného trpaslíka. 

 

http://jla.co.uk/after-dinner-speakers/chris-barrie

Webová stránka londýnské agentury, která zajišťuje moderátory, zábavné komentátory a různá další vystoupení. Jinak řečeno - jestli potřebujete komedianta, zavolejte!:) No a hádejte, čípak vystoupení si tam taky můžete zamluvit:) Jako bonus tam najdete dvě videa, jedno s ukázkou moderování a druhé, jak jinak, z pořadu Massive series.

 

 

http://www.bbc.co.uk/northernireland/radioulster/withbennett/features178740.shtml
Webovka BBC Radio Ulster – záznam rozhlasového rozhovoru, který s Chrisem vedl moderátor John Bennett např. o herecké kariéře, vzdělávání v Severním Irsku nebo seznámení s manželkou:)

 

http://natgeotv.com/uk/britains-greatest-machines

Chris natáčí nový pořad o svých milovaných autech - Britain's Greatest Machines. Bude mít čtyři díly o dopravních prostředcích 30., 50., 60. a 80. let. Web je samozřejmě anglicky, najdete tam info, fotogalerie (některá ta vozítka jsou opravdu dost dobrá), videa nebo třeba kvíz, který vám určí, jaký dopravní prostředek jste - mně vyšlo, že jsem bílá dodávka:(.


http://thebrittasempire.webs.com

Všemožné info, foto atd. apod. o seriálu Britas Empire. Moc hezká neoficiální stránka v angličtině.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: pravda

(Angie.fan, 20. 12. 2009 9:18)

Jo jo. Návykovka. Ale člověku se uleví. Zjistí, že v tom není sám. Existují podobní šílenci:)

pravda

(Sulcie, 28. 11. 2009 17:22)

Mělas pravdu, na serveru community.livejournal.com jsem strávila asi 2 hodiny... a to jsem to neprojela celý :P

pojďme

(Heluz, 7. 6. 2009 19:00)

Pojďme, sebereme se a pojedeme za ním, přivezeěme ho... a přemluvíme, aby u nás zůstal... :-))) áááááááááááááááá

Stránky

(haanyRimm, 1. 5. 2009 11:56)

Ahoj!
Keď som pozerala obrázky, čo tu máš, dlho som rozmýšľala, odkiaľ ich máš :-D Diky, je to vážne skvelé, podobne ako Chris, táto stránka nemá chyby! :-*

Chris je king

(Rimmer, 19. 1. 2009 13:09)

jo úplně ho zbožňuju za tyhle stránky jsem fakt rád POCHVALA

Chválím :)

(Innominate.ripper, 31. 10. 2008 20:09)

Moc díky za tyhle stránky, jsem ráda, že je do Chrise blázen taky někdo jiý než já :))